Kockac: Skusal si niekedy nahravat na video z HBO? Ja hej, a nahralo mi to taku spravu, ze nahravanie nie je povolene
)
, ale vážne, to skutočne sa ráta, že po Havlíčkovej medzi Funusom a Slavínom by mal chodiť T-bus??? Kto im predá pozemky v predzáhradkách aby sa tam dala urobiť komunikácia 2x3,5m + chodníky, kto je stavár nech povie koľko musí mať šírku komunikácia po ktorej chodí MHD + polomery zákrut. Však stará zákruta pri hrade bola oproti tým na Havlíčkovej veľkopanská a aj tak nevyhovovala, preto ju zmierňovali.

ST by pri vystavbe padli nejake domy a pribudla by nam dalsia cesta ustiaca na Racianske myto, ktore by uplne stratilo charakter namestia (nova cesta popri parku) a stala by sa z neho este nechutnejsia krizovatka 
riko
Potom fakt len minibus, ale nechce sa mi veriť že taký malý SOR 7.5 (alebo niečo podobné) by sa nedokázal vytočiť v zákrutách na Havlíčkovej, lebo to je najužšie hrdlo trasy Kalvária-Slavín.
To je ťažké, každý by chcel dopravu, ale ak by mala ísť po "jeho" ulici každý je proti. Čo už.