Reply on: S499.1023 #102493:
pochybujem, ze sa niecoho takeho dockame. to je len dalsi z radu vymyslenych a vycucanych martinovych argumentov, kde vari z vody
hlavne, ze vo viedni sa povazuje za strop obsadenosti 4os/m2
nemaju akosi potrebu robit z MHD dobytcak 
jemu asi fakt nejde do hlavy ten oxymoron, ze pri vsetkych prostriedkov vo W sa uvadza maximalna kapacita pri 4os/m2, ale urcite norma je na 8os/m2 :))
mno nist, martin sa kedysi javil solidny diskusny partner, ale teraz vari totalne z vody a "tvori" si argumenty ako mu to ide

najvacsia sranda je, ze mu zjavne vobec nevadi, ze porschetera ma vyssie napravove tlaky ako tazke viedenske metro
aj ked na tych castych vylukach viedenskych elektriciek som sa zasmial
dovolim si tvrdit, ze tie najhorsie useky viedenskych elektrickovych trati su na tom skoro lepsie ako najlepsie useky prazskych trati
Ale nechajme to tak, nech tu nespamujeme.
Majo
Re #102466 ZloŠuk: Vario LF2 Ti bude nanič, keďže všetky "kĺbové" linky už budú obsluhobvané K2S. A každá radiála je obsluhovaná aspoň jednou "duplákovou" linkou, takže NP vozidlá sa tým pádom dostanú všade. Aj tak si myslím, že niektoré linky, kde jazdia v súčasnosti K2S, by sa mali riešiť súpravami, resp. článkovými vozidlami dĺžky súpravy - konkrétne linka 14 celotýždenne celodenne a linka 13 v piatok a nedeľu poobede. Vo zvyšnom čase by som na 13 nechal jazdiť sólo T3.