Reply on: JamaVOku #102247:
jee... myslim ze nasmu mesiasovi chyba velmi vela jedneho jeho hobby a preto ho to ospravedlnuje ked pise same loloviny ? vymetac hororov = demagog?
tam sa hodi modra-strieborna-cervena alebo reklama
Ike
kazdopadne je to dobre prirovnanie a myslim ze minimalne v letnych mesiacoch jun jul august by mohla byt klima pustena a nastavena napr na 23-25°C