Reply on: tr3mp #102094:
no ved to je ok
keby bol bus otvoreny, tiez nemam nic proti
ale v lete sa vplyvom istych smradlavych individuu + kazdy sa poti, sa autobus meni na sklennik... a myslim ze ochladenim by sme mohli aspon to potenie mierne eliminovat
810zssk
Jednoznacne! Dat do kazdeho vozidla zasobu napr. 30-minutovych listkov za napriklad 25 sk je naozaj velky problem!