Za mesiac dva sa vyhlasi tender... za dalsi mesiac-dva-tri sa vyhodnotia ponuky. Ak nejaka strana nenamietne procesne pochybenie, alebo zaujatost a bohvieco, tak sa prvych vozov dockame za dalsie 3-4 mesiace... pokial sa odvolaju, tak to moze trvat dalsich par mesiacov a moze to skoncit az zrusenim tendra a vyhlasenim noveho... to tu uz mame rok...
ok... mozno som to prehnal, ale skor ako za pol roka tu tie busy nebudu. Takze ziadny mesiac - dva.
Ten zúfalý stav bol už dávno pred nástupom tohto vedenia. Ale ja si myslím, že keď sme vydržali doteraz, tak hádam nejaký mesiac - dva navyše už vydržíme.
v podstate vsetky zostavajuce vozy prvej kolony ev. c. 1914, 1915, 1916, 1917 a 1920 skoncili so zaradenim solarisov 27.6.06.
Ono to bolo povodne urcene ako rozsirenie, este aj byvaly namestnik primatora to potvrdil, ale potom sa urobilo velke halo ze prisli solarisy a ikarusy pojdu do srotu... 2936, 2937, 2939, 2941, 2942, 2943, 2945 boli odstavene 30.6.06.
Všade sa píše ako plánuju kúpiť autobusy. Vypisujú tendre, plánujú ďalší ,ale na tie 25Trky (kde tušímže máme ešte zmluvu na 6 kusov) takže netreba vypisovať tender (ak sa nemýlim) dáko zabudli... ?
tender na klbáky je na 240kusov??? ? a to bude taká rámcová alebo seriózna? a rozdelia ten počet objednaných busov medzi viacero výrobcov alebo jeden to zhrábne? Nenapadlo ťa inak,že s vyhlásením tendra sa čaká na SOR kým začne vyrábať klbáky?
tak to ti teraz ťažko nájdem presné ev. čísla Ikarusov 280 ktoré pošli po nákupe Solarisov ale bolo to verejne známe, že Solarisy došli ako náhrada za Ikarusy 280 a ža boli aj nejaké vyradené po ich nákupe.
Lubomir
Ono to bolo povodne urcene ako rozsirenie, este aj byvaly namestnik primatora to potvrdil, ale potom sa urobilo velke halo ze prisli solarisy a ikarusy pojdu do srotu... 2936, 2937, 2939, 2941, 2942, 2943, 2945 boli odstavene 30.6.06.
Jo inak udajne ma sorka s tym klbakom problemy.