Andy008: Sorry, ospravedlnujem sa Ti, ale reagoval si prave ked bola vyhrotena diskusia a zrovna to vyzeralo podryvacne, co si napisal.
Tak sorrac este raz.
Martin z Prahy: No nam vraveli ze 13.000.- - 15.000.- KC by sme mohli zarobit mesacne pri plnom uvazku.
Tak sorrac este raz.Martin z Prahy: No nam vraveli ze 13.000.- - 15.000.- KC by sme mohli zarobit mesacne pri plnom uvazku.
J
KLF: Juro sa naozaj volám ale som iný ako ten s ktorým si sa hádal. Keďže sem chodia dvaja Jurovia tak si píšem iba J. A byť tebou tak dotej Prahy by som išiel mohol by si si dobre zarobiť pri kurze (no už iba 1,39 nie 1,53) a pražských platoch...
Martin s Prahy: No chcel by som vidieť ako jazdia načas eliny v Prahe pri súčasnej situácií v Prahe. A v BA eliny jazdia načas aspoň ja som ešte nikdy nemal problém lebo majú eliny svoje koridory takže nestoja v zápchach a tak.