Anndy008: len skoda, ze tieto slova sa nikdy nedostanu k tym spravnym ludom, ktori s tym mozu cosi urobit, cest vynimkam, resp. tato stranka, si myslim, neprinasa asi vobec ziadny osoh cestujucim, az na par nas...nych ludi, co sa tu vykricia, vyzuria a vynadavaju, a punktum!
takze: CEST PRACI! (manazment DPB)
takze: CEST PRACI! (manazment DPB)
Ale som rad ze si sa SAM takto zosmiesnil pred vsetkymi.
Andrej (Anndy008)
V podstate najvacsi problem, ktory sa zatial nedari tymto ludom vyriesit je ten, aby sa obyc. ludia viacej zacali zajujimat o MHD, ale nie sposobom spoznavania vozidiel a pod., ale pochopeni a tlacenim na komunalnych politikov, aby s MHD nieco spravili. Lebo vela veci, na ktore ludia nadavaju na DPB, ma na svedomi magistrat a podobne a tu je moznost, aby ludia ovplyvnovali cezen dianie v DP.
Takze snad som ti nieco osvetlil.
Maj sa pekne.