Niekedy ma tato diskusia presviedca o tom, ze psychotesty DPB su na velmi nizkej urovni - nakoniec dokazom toho je aj Brumeteles Mantak, ktory presiel psychotestami a pocas skusok na elektricke presiel Predstanicne namestie na cervenu, lebo si myslel, ze ked mu da na stanici dispecer volno, tak to plati aj na dalsej krizovatke. Takze asi na takejto urovni su psychotesty...
Ad. cestovne poriadky - OK, tak ti, co sa im nepaci, ze mam k dispozicii grafikony (bez ktorych sa mimochodom NEDA urobit cestovny poriadok pre web), tak nech teda tie cestaky na nete nepouzivaju, ked si myslia, ze u mna nemaju co hladat... Neviem, ci budu spokojni, alebo co... A okrem toho prirovnavat ma ku vsetkym ludom, co nemaju s DPB nic spolocne, a nevedia ani co to grafikon je, moze iba niekto, kto to nema v hlave celkom v poriadku.
Ad. wap: Keby bol na to cas, uz davno to tu je... BTW, skuste poradit nejaky dobry wap prehliadac pre PC
Mimochodom, CP sa daju prehliadat aj cez wap, akurat treba pouzit sluzby, o ktorych uz ale viac vie napr. taky Darro. No a este jedna vec - predpokladam, ze kazdy by chcel pre wap CP v takej podobe, ze kedy mi pojde najblizsi spoj. Akurat cez niektore skolske prazdniny nie je uplne jasne, ktora linka bude chodit a ktora nie. A to este nespominam dni ako 24., 25., 31.12. a 1.1. ked vsetko chodi uplne inak... A este na koniec - poziadavky ma kazdy, ale co keby sa nasiel pre nas aj nejaky sponzor?
;->
Ad. 86 a 97. Aj ja si o tychto linkach myslim svoje a niekedy by ste sa divili, ake plany su s 86kou
Ad. Franto: Nechapem, preco tvrdis, ze tento web je onicom, ked ho nevlastni DPB. Myslim si, ze je to asi trochu pomylene. A nakoniec, my sem nikoho nenutime chodit. Kazdy si moze pozriet cestovne poriadky aj na www.dpb.sk (sice bez moznosti nastavenia tlace), a ked si myslis, ze tam najdes viac informacii, a ze sa tam dovolas "spravodlivosti", tak tam kludne mozes chodit.
Ad. cestovne poriadky - OK, tak ti, co sa im nepaci, ze mam k dispozicii grafikony (bez ktorych sa mimochodom NEDA urobit cestovny poriadok pre web), tak nech teda tie cestaky na nete nepouzivaju, ked si myslia, ze u mna nemaju co hladat... Neviem, ci budu spokojni, alebo co... A okrem toho prirovnavat ma ku vsetkym ludom, co nemaju s DPB nic spolocne, a nevedia ani co to grafikon je, moze iba niekto, kto to nema v hlave celkom v poriadku.
Ad. wap: Keby bol na to cas, uz davno to tu je... BTW, skuste poradit nejaky dobry wap prehliadac pre PC
Mimochodom, CP sa daju prehliadat aj cez wap, akurat treba pouzit sluzby, o ktorych uz ale viac vie napr. taky Darro. No a este jedna vec - predpokladam, ze kazdy by chcel pre wap CP v takej podobe, ze kedy mi pojde najblizsi spoj. Akurat cez niektore skolske prazdniny nie je uplne jasne, ktora linka bude chodit a ktora nie. A to este nespominam dni ako 24., 25., 31.12. a 1.1. ked vsetko chodi uplne inak... A este na koniec - poziadavky ma kazdy, ale co keby sa nasiel pre nas aj nejaky sponzor?
;->Ad. 86 a 97. Aj ja si o tychto linkach myslim svoje a niekedy by ste sa divili, ake plany su s 86kou

Ad. Franto: Nechapem, preco tvrdis, ze tento web je onicom, ked ho nevlastni DPB. Myslim si, ze je to asi trochu pomylene. A nakoniec, my sem nikoho nenutime chodit. Kazdy si moze pozriet cestovne poriadky aj na www.dpb.sk (sice bez moznosti nastavenia tlace), a ked si myslis, ze tam najdes viac informacii, a ze sa tam dovolas "spravodlivosti", tak tam kludne mozes chodit.
.
Ale som rad ze si sa SAM takto zosmiesnil pred vsetkymi.
Franto
ale v podstate ide o volu ludi, nieco urobit pre inych (ktoru slovaci podla mna nemaju), ci vodicov elektriciek, ktori su kustik nizsie, ci komunalnych politikov, ktori su zas kustik vyssie, ci cestujucich, ktori su niekde v strede...
chodim sem tak casto, ako ako casto ma to nasrdi, a to fakt mozem tvrdit, ze situaciu okolo dpb (aj sr) beriem triezvo a realne...
nesnazim sa tu vyriesit problem v dpb, to sa ani neda, len naznacit kde sa to moze cele zacat riesit: U LUDI vo vsetkych smeroch! cestujuci nebudu tak nadavat na cele dpb, (napise to sem tak jeden za tyzden, vidis ten zaujem vec riesit, a co mozu pisat, ked im je zas jasne ze je to hadzanie hrachu o stenu...), ked im vytvori to dpb aspon ake take podmienky na ludske (nie dobytcie) dopravenie sa do roboty. inac opakuje sa to kazdu jar, kazdu jesen, kuria ako v zime. v zime nepoviem, kurte, vsak su minusove teploty, ale nie ked je okolo patnastky, plus/minus!!!