Reply on: Juraj21 #100685:
"V Tescu v OC HRON (Dudvazska MHD) mi dokonca uz aj vytah zahlasi prvni patro."
Ve všech veřejných budovách musí kvůli nevidomým všechny výtahy hlásit patra, a pokud vím, takový zákon existuje i na Slovensku, protože platí v celé EU.
Emo
To je ale rovnako zlá možnosť ako drevo. Je to rovnako tvrdé a nepohodlné a pri každom väčšom brzdení sa šúchaš dolu. Dokonale odskúšané v T3. ?