Reply on: Ike #100529:
Áno, čítam, ale povedal si blbosť, lebo NIE je jedno, či električka má v centre zdržanie 5 min. navyše oproti ideálnemu stavu. A eletkrička v centre NEJDE plynule, v dôsledku zbytočného státia. Napr. na Floriánskom či Kamennom námestí.
cize cca presne o 3 roky)
Ike
neviem, ja si myslim ze ked sa ma obmedzovat IAD, tak v inych oblastiach ale nie na ukor takejto povedzme velmi vzacnej udalosti historie slovenska, ked v inych castiach mesta sa zase len preferuje IAD (rozsirovanie ciest)