Reply on: Ike #100529:
Áno, čítam, ale povedal si blbosť, lebo NIE je jedno, či električka má v centre zdržanie 5 min. navyše oproti ideálnemu stavu. A eletkrička v centre NEJDE plynule, v dôsledku zbytočného státia. Napr. na Floriánskom či Kamennom námestí.
cize cca presne o 3 roky)
hoppusmark01
Najlepšie miesto pre štadión by bolo pri letisku.. Je tam diaľničné napojenie na celé Slovensko, je to mimo centra mesta, priamo pri obchvate.. A odpadá problém s Prístavným mostom, čo by bolo v prípade Petržalky..