Reply on: TeBeCe #258123:
A tie zóny... vôbec si nerobia ťažkú hlavu z toho, že už kus sú iné. Už v decembri tak vyšli grafikony. A ani z BID sa nikto neozýva. BID dokonca včera zverejnila vylukovy CP xS70, čo evidentne vygenerovala AI, a tak väčšina názvov obcí bola nesprávna. Načo to opraviť...