Reply on: dopravak123 #172671:
Prepac, ale je naozaj chyba DPB ze ani len neodjazdil svoju linku 37 (ktora jazdila normalne tak ako je objednana mestom, akurat s vacsimi vozmi) tak ako mal.
Cesta z DNV do ZB uz je otvorena? Lebo ak hej tak by urcite malo zmysel tam mat v dnesny den posilovu linku, bola by to elegantna cesta ako sa vyhnut zapche.