Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Mike #188518:
Ano to je vsetko pravda co si napisal. Ale len dve veci:
Ktory podnik dava akekolvek premie ked je v hlbokej strate v milionoch € (cize v desiatkach milionov korun) Asi len ten v statnych (mestskych) rukach.

Co z toho vsetkeho co si napisal ma realnu zasluhu Zachar. To, ze sa za neho urobilo nove linkovanie. To bola jeho idea, alebo niekto z nadsencov prisiel za nim a presvedcil ho. Spolupraca s imhd.sk? Hej to je take KDHcke. Vlastnu stranku nedokazem obhospodarovat na urovni, tak z cudzej roboty si urobim cnost.
Ja osobne si myslim, ze prave za Zachara nastal najvacsi upadok MHD v Bratislave, za Zahradnika bol doprava zneuzivana na politicke ciele a samozrejme tunelovana, bratislavskou skupinou SDKU (reprezentovana napriklad panom co zabezpecil vyhodny predaj zajazdovej sekcie DPB, ktoru najprv odclenili a potom potichu predali) Ved uz len taky predaj Recaru za Zahradnika mal podobne parametre.
Ani jeden z predchodcov neriesil predchadzajuce straty konsolidaciou pomerov v podniku, ale len ziadanim vyssej dotacie. Ved podme sa porozpravat o skladovom hospodarstve a hodnote nepouzitelnych ND na skladoch. Vratane suciastok na ŠMky ak sa nemylim.
Reply on: tr3mp #188538:
nechcem kazit radost, ale toto bude sluzit len zamienka na to, aby sa nemuselo nic robit s elektrickou na hlavnu stanic do roku 2016. ballo sa toho chyti. vysledok bude, ze nebude nielenze trat po stefanikovej, ale ani po stefanovicovej, ktora sama o sebe a v pripade mimourovnoveho krizeina so sancovou by bola viac ako dostacujuca.

je to len minanie energie a penazi, namiesto toho aby sa robili ci uz radiala k mlynkym nivam/prievozska, alebo prepojenie cez dunajsku ..

z hlavnej stanice uz koridor mame a docela dobry, tahat to cez stefanikovu s tolkymi semaformi bude hlupost.. ale nevadi, dalsi dovod pre magoriat, aby len prezentovali plany ..

a fakt sa dokazem stavit, ze v roku 2016 nebude z tohto planu nic. tak ako mi vysla predpoved, pred skoro 8mimi rokmi tu na fore, ze elektricka v petrzalke nebude ani po tom co zvolia znovu durkovskeho ani len zacata do konca jeho obdobia 🙂
Reply on: S499.1023 #188522:
pozdravujem do Prahy
Reply on: TeBeCe #188536:
Kto toto preboha pise a odkial berie tie blbosti?
Reply on: Marek1978 #188535:
http://auto.sme.sk/c/6702328/madari-uzavreli-rajku-policia-odstavuje-kamiony-na-dialniciach.html
"Obmedzená je aj doprava linky č. 35 do Rajky, ktorá nejazdí na Sološnickú."
Reply on: viera91 #188531:
Však zober lopatu a odprac to, zaberie ti to max. 20minút 😃
Reply on: N/A #188529:
Neviem, či zálohu ale Orangeways predal všetky tie ich pôvodne oranžové zájazďáky (vraj vysoké náklady ne prevádzku.. alebo servis?) a teraz si požičiavaju všeliaké hajtry od najrôznejších súkromníkov v Maďarsku a na Slovensku..
Reply on: viera91 #188531:
Keď sa roztopí ?
Prosím kedy budú odpratané zástavky na Drotárskej ceste pri Slovenskom národnom archíve? nedá sa tam vystupovať ani nastupovať
Reply on: N/A #188529:
Wow, toto som nevedel ?
Reply on: 810zssk #188526:
Zaujímavé je aj, že Doprávia robí zálohu busom Orangeways. Už sa ukázala dvojdverová Vrakosa aj na Florenci. ?
Reply on: 810zssk #188526:
Dúfajme, že sa DPB neinšpriuje názvami zastávok: M. Leváre - Damáce potreby, Kúty u SLSP, Kúty - Casino. ?
Reply on: 810zssk #188524:
JA ❗ bežne nosím 1500 eur v peňaženke ?
To viete ze Dopravia ma verejne dostupne linky?
http://www.dopravia.sk/poriadky.html
Btw, chysta sa niekto skusat kupovat rocny sietovy listok IDS u vodica SL? Niekde v Borinke vytiahnut z penazenky 1100 EUR a zaplatit listok? ?
Reply on: AAA #188519:
Tak áno, tá (ne)obnova vozového parku bola slabina.
Ťažil z toho, že keď nastúpil boli nové IK 4x5 a ekonomickú životnosť mali presne tých 8rokov ako bol vo funkcií. Plus hromadné generálky krátkych a dlhých karos (v zásade made by Zliner sú celkom ok, tie vozidlá v princípe jazdia doteraz a mnohé ešte pár rokov budú, akurát tie 732 strach bieda a utrpenie), relatívne nové boli aj TAMy a keď im skončila životnosť tiež išli na GO.. plus generálkovali sa aj IK 283..
Áno a ako píše Dunčo, mesto vyčlenilo peniaze na nákup 20 kĺbakov a niekto v DPB (asi ten, kto sa rád hrá s modelmi v mierke 1:1) rozhodol že to budú nakoniec 15 m vozidlá.. preto ich za tú cenu vyšlo 22...(jasné že GR to musel odobriť..)

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.