Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 8 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Ma178rek #238659:
Dopytové tlačidlá sa už pomaly rok nepoužívajú, vodiči sú povinní otvárať dvere na všetkých zastávkach centrálne. 😛
Reply on: Sor23 #238658:
Tak ale aspoň oblasť dverí kde sú tlačidlá a číslo linky by sa mohlo čistiť ak he takýto dôvod, zase toto je nevýhoda nezakritej garáže
Reply on: Kotlár #238657:
Ak dobre viem, v zime sa neumývajú vozidlá kvôli mrazom. Ani ja nechodím s autom do umyvárky, pretože keď pozateká voda kade-tade a zamrzne, väčšinou potrhá gumené tesnenia, izolácie a pod.
Reply on: IBBI #238656:
Dosť aktuálne video a na margo neho sa spýtam zainteresovaných, prečo sú A-busy aj T-busy dlhodobo neumyté, zatiaľ čo električky až na výnimky sú?
Pretože posledný týždeň je čoraz väčší problém uhádnuť číslo linky na zadnom displeji a detto ev.č.
Nevyzerajú 2 razy vábne.
Reply on: Viko #238645:
Proste klasický úprimný Černomyrdin: Mysleli sme to dobre ale dopadlo to ako vždy.
Reply on: MatejBA #238647:
mimochodom, na CP mozes pouzit aj aplikaciu IDS BK 😉
Reply on: martinah #238651:
Pokračujem v OT fóre
Reply on: martinah #238651:
Odporúčam urýchlenú emigráciu zo Slovenska, veľmi sa mi to osvedčilo 😂
odporucam zabezpecit si respiratory FFP2, rakusko sa pridava ku krajinam s povinnostou ich nosenia od 25/01 a podobny trend tipujem aj u nas v ramci cestovania mhd plus obchodov
Reply on: Dispecer #238649:
Teraz tak uvažujem, že reakcie od tímu imhd.sk sa asi nedočkáme, nakoľko aj minulá zmena (implementácia Bootstrap-u), pokiaľ ma pamäť neklame, sa udiala bez hocijakého komentovania zo strany adminov. Len zrazu po dni-dvoch pribudol článok ako je všetko zrazu úžasné. Tak možno sa aj teraz dočkáme. 🙂
Reply on: Viko #238645:
"Čiže, podľa mňa vôbec nie je problém v myšlienke a nemusíš sa za ňu ospravedlňovať. Jediný nedostatok nastal pri jej realizácii. Jasné, že každá zmena je sčasti nepopulárna (a mazanie zvlášť), ale práve preto zavedenie akejkoľvek novinky nespočíva iba v kroku *ohlásim*, ale aj v sledovaní nasadenia a následnom reagovaní na námietky a vysvetľovaní nejasností."
Sám by som to lepšie nenapísal.
Reply on: yellowcaptcha #238646:
Off topic! [Vulgárny prejav] nie je predmetom diskusie!
Reply on: Viko #238645:
Momentalnou realizaciou sa dosiahne iba to, ze to tu zakape. Ja sam som si dal mesacnu pauzu a ked vidim, ako hystericky sa tu maze vsetko rad za radom bez rozmyslu, tak uz som aj zvazoval kompletne zmazanie uctu alebo jednoducho prestat pouzivat iMHD (jazdim uz skoro vylucne autom, mam nepopularne niektore nazory a teraz aby som sa bal, ci moj prispevok splna nejake pravidla alebo ci sa admin dobre vyspal) a ak budem potrebovat CP tak pouzit DPB/CP.sk alebo jednoducho sa zacat spoliehat na coraz lepsie informacne systemy vo vozidlach ci zastavkach.

Sucasnou logikou by sa VSEOBECNA diskusia mala premenovat, lebo clovek teraz nevie ci aj kritika adminov stranky, na ktorej sme, nahodou nie je off-topic tema 🙂
Slovami klasika: Vám musí [Príspevok bol odstránený z dôvodu vulgárnych prejavov.] s tým odstraňovaním.
Reply on: Jak44 #238643:
Myšlienka off-topic fóra je podľa mňa dobrá, hodí sa presne na rôzne rozsiahle témy čo síce od dopravy štartujú, ale nakoniec sa jej dotýkajú len okrajovo - či už je to covid, alebo predtým bežné prestrelky na tému urbanizmus, podoba rozvoja mesta atď atď. Formát, že zrazu niekoľko strán všeobecnej vôbec nebolo o doprave, nemôže byť azda pre nikoho príjemný, zvlášť keď potom podobné témy každý druhý mesiac rotovali po rôznych vláknach a spätne už ani srnka netušila, kde čo hľadať. Vyčleniť tomu jednu diskusiu mi preto príde ako rozumný kompromis medzi doterajším gulášom a extrémom typu bmhd, kde je zvlášť fórum na každú možnú situáciu v doprave.

Čiže, podľa mňa vôbec nie je problém v myšlienke a nemusíš sa za ňu ospravedlňovať. Jediný nedostatok nastal pri jej realizácii. Jasné, že každá zmena je sčasti nepopulárna (a mazanie zvlášť), ale práve preto zavedenie akejkoľvek novinky nespočíva iba v kroku *ohlásim*, ale aj v sledovaní nasadenia a následnom reagovaní na námietky a vysvetľovaní nejasností. Rozhodne nechcem žiadneho admina stavať pod RTG, ale začínam mať blbý pocit, že toto ukrývanie sa má slúžiť len na to, aby sme sami seba mylne presvedčili, že vlastne tu chceme ten doterajší chaos.
Môžem vedieť od dotyčného admina, čo na diskusii o odporúčaní nosiť respirátor vo vozidlách verejnej dopravy (teda aj vo vozidlách patriacich pod IDS BK) je odbočenie od témy dopravy v Bratislave? Samozrejme som si odpovede ani nestihol prečítať, keď už tu niekomu (a predpokladám, že to bude ten istý admin, ktorý vytvoril OT fórum a sám ho tu propagoval ako určené na politické záležitosti, ktoré idú úplne mimo dopravy) tie príspevky vadia a musí ich z tejto diskusie vymazať, tak to ich ten istý človek nemôže aspoň presunúť do inej diskusie?
To naozaj je slovné spojenie "Ale nežartujte." čo bolo v príspevku #238631 také odbočenie mimo témy, že to treba zmazať?

Niekto nový dostal prístup do admin rozhrania a tak sa s tým treba teraz hrať? Človek, čo za týmito čistkami stojí, by mohol mať aspoň toľko chochmesu, že sa tu predstaví. 🙂

P.s Debata na túto tému na 100% patrí do tohto vlákna. Všeobecné forúm beriem ako niečo, kde sa rieši nie len doprava, ale aj fungovanie imhd ako-takého. Offtopic je na vojny o korona víruse. Z toho dôvodu aj túto myšlienku píšem sem. 🙂

P.s.2. Hlboko sa všetkým užívateľom ospravedlňujem, že som s myšlienkou Off-topic fóra prišiel. 😕
Reply on: Adam3 #238641:
Tiež si myslím ale musím konštatovať že diskusia o TEŽ nemá nič spoločné s dopravou v Bratislave o tom by trebalo diskutovať v sekcii Poprad-Tatry.

Ale s tým mazaním príspevkov to už naozaj dosť preháňajú.To že tu teraz máme off topic diskusiu neznamená že treba zmazať každý druhý príspevok.A ako tak pozerám na tú diskusiu je mi jasné že zmažú aj tento príspevok ale to už je na nich.Úplne by stačilo upozorniť používaťelov že diskutujú od témy a nie hneď zmazať všetko čo je len trošku od témy.Namiesto toho by už konečne mohli zmazať toho trolla Defaulta.
Pripajam sa, diskusia o TEZ ma velmi zaujala a skoda, ze ju uz nemozem docitat. Ide to tu dole vodou...

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.