Reakcia na: Miro #2343:
Využiť by sa dala existujúca manipulačná stopa, len ju treba napojiť zo smeru od Závodia aj centra a asi dočasne zrušiť niektoré výhybky a kríženia. Otázne, či sa to dá stihnúť do zajtra?https://goo.gl/maps/pcFLFE1nJLA64YKLA
https://goo.gl/maps/mUUvo3zt8JAHD9hs8
https://goo.gl/maps/6AMhRUrE2DQeBj6D7
Mongolec
Dnes bol jeden z najväčších výpadkov v tomto roku. Na L3 jazdila záloha, na L4, 5 a 14 nejazdilo skoro nič. Až neskôr, keď sa niektorí vodiči z trolejbusov presunuli do vozovne, kde vzali autobusy. Škoda, že trolejbusy, ktoré výpadok nezasiahol, neboli plne využité aspoň v úsekoch, kde to bolo možné (napr. L4 ukončená pri polícii mohla od Auparku pokračovať ako L5 na Vlčince alebo späť od polície ako L14). Verím, že keď sa konečne podarí zrealizovať projekt informatizácie, tak sa zlepší aj operatívnosť riadenia pri takýchto mimoriadnych udalostiach.