Od 1.6 po otvoreni dialnice v Povazskej sa este rychlost busov znizi.Krizovatka na Kosickej bude mat zmenenu prednost a interval a busy z mesta ostanu stat v kolone.Auta budu vyuzivat prejazd cez mesto po Vysokoskolakov a Vlcince a tak sa obmedzi doprava v celom meste.Ako to bolo v tych Leviciach?
Inak odkaz na nezabudnutelnu 280 toto keby videli v Ziline, tak niektori by aj odpadli ..
Majo
Ikarusy 280 vedia dobre lietať (viezol som sa v BA aj cez 100 km/h), akurát s kopcami sa nemajú až tak radi. Choď sa previezť do Košíc, stále ich tam jazdí dosť, ale tento rok zrejme už budú končiť.