Reakcia na: Valec #17806:
keby sa prešlo v ZA na časové lístky a pristúpilo by sa k zrušeniu L7, bolo by veru čím posilniť. Vraj sa neoplatí moc sťahovať trolejbusy po špičke do vozovní, čiže ak by bol interval v špičke 7-8, v sedle by mohol byť 10min, takže aj na L3 by mohol po špičke v ktorej má L3 interval 10min, ostať v tom istom intervale. Rovnako L6 by mohla premávať v režime 12/15/15//15 a k nej len posilové spoje L16 počas špičky do polovičného intervalu.
J-T4
L4 - vyuzivam len zriedkavo (uprednostnujem L5 s intervalom o 5 minut horsim, alebo L3, prip. L22), vadi mi, ze na kazdej zastavke od centra na SO musia ti co su pri dverach vystupovat aby sa vystupujuci zo stredu vozidla dostali von, zdrzuje to na viacerych zastavkach az po Smrekovu. Neviem co by sa stalo keby bol interval podvecer 12 a nie 15 minut. Keby bolo treba usetrit km inde, bolo by kde. Cize tu je takisto ignoracia.
A o tych studentoch a stredoskolakoch co sa tlacia v par spojoch pisat ano nemusim, kedysi som si zazil svoje a boli to vacsie nervy ci sa zmestim do vozidla ako to ze o pol hodiny bude tazka pisomka - ak sa na nu vobec dostavim vcas.