Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Valec #16287:
A mne ty hovor, že všade kam idem, chcem jesť...
Reakcia na: Valec #16287:
Na varené jedlá tam zabudni, max. horalka. ?
Reakcia na: Jozef #16285:
Nevieš, či sa tam dá aj najesť?
Na to ze ste Krajske mesto sa tu mate zle. Autobusi chvalim. To si kupujete. Ale trolejbusi chcete zrusit? Keby ste aspon nove transparenty tam dali. Ale vy serete na to.
Na oživenie pamäti alebo pre tých, ktorí nevedia ako vyzerá piváreň Márnica pri starom cintoríne:

http://zilina-gallery.sk/picture.php?/4111/category/351
Reakcia na: kubik #16282:
Dávajú tam čapovanú vineu ? A volá sa to MAR-NI-CA ?
Reakcia na: kubik #16282:
e #16282 skvely napad...
Reakcia na: Valec #16281:
Neďaleko depa smerom do mesta na Rázusovej sa nachádza miestne pohostinstvo s názvom Márnica...čo poviete? ?
Reakcia na: tux #16271:
Keď už si taký aktívny, môžeš zorganizovať nejaké posedenie. DOD končí o 16tej, do 18:30 mám časúúúú. ?
Na Slovensku je to tak- ČO JE POJAZDNÉ, TO SA POČÍTA ?
Reakcia na: toso0077 #16278:
A v BA sa len jeden samovyradil (resp. zhorel po nepodarenej oprave) a to časť z nich je staršia ako žilinské. Podobne aj v BB a KE. Kde je teda chyba?
V Žiline sa doteraz ani jeden trolejbus 15tr neviradil???žeby sme sa o tie trolejbusy tak starali to snáď nie ?
dnes 228 na 7/1/1... konecne sa pravidelne vypravuje
Reakcia na: Andres28 #16275:
Ja už,mimochodom využívam MHD sporadicky, radšej sa prejdem, aj tak trolejbusy meškajú jedna radosť, CP nie je v ZA objektívny, inf.tabule sú 80%času nefunkčné...
A ešte podotknem 1 vec, nech si berie DP od DP Ostrava, ktorý proti vandalizmu bojuje a to dosť úspešne. Nech si berú aj čistotu vozov, ochotnosť vodičov, informačných centier atď. ?
Reakcia na: VLK #16274:
Vieš mi povedať, čo som mal robiť? Mal som sa do nich pustiť? Oznámiť to môže pokojne vodič, dobre to videl, ešte vyšiel z kabíny a pozrel sa na nich a nič...
Reakcia na: Andres28 #16263:
keď spomínaš ten vandalizmus - čo si urobil v tomto prípade? či si sa len nečinne prizeral?
Reakcia na: toso0077 #16268:
Aj ja som s nimi išiel, ale taktiež som mal možnosť vyskúšať si HESS-y(aj trojčlánkový), Van-Hool A300GT, Volvo 7000T, Solaris Trollino, NAW...a musim povedať, že veru 24/25 Tr sa mi veľmi neukázali extra ?
Reakcia na: tux #16271:
Ja osobne by som velmi rád prišiel a stretol sa nielen s ľuďmi z DPMŽ, ale aj s tu diskutujúcimi, no prave v ten víkend som v Prahe. Čo ma určite na jednej strane veľmi mrzí.
kto vsetko sa chysta na DOD?
Reakcia na: Bourdon #16269:
Veľmi pekne ďakujem. ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.