Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Andres28 #16219:
229 - porucha pomocneho motora
207 - porucha dverneho mechanizmu
235 - porucha smeroviek
Reakcia na: toso0077 #16226:
jeden ťa skontroluje a ak nemáš platný lístok, ti dá pokutu... druhý ťa skontroluje a máš platný lístok, tak ti nedá pokutu... ? alebo mi nebodaj chceš tvrdiť, že cestuješ načierno???
dufam budu niekedy aj fotky L20, lebo nemam ju sancu ani len vidiet na vlastne oci, kedze posledny spoj odchadza pol hodinu pred mojim prichodom z prace do ZA a cez vikend nejazdi ?
Pri Vahostave uz su ''diery'' na 6 poslednych T-stlpov vybetonovane, cakame na vztycenie. Sampanske sa chladi.
Asi este tento rok otvorime. Dufam. Lebo bude asi posledne.

Teda to su prispevky kvalitnje...
ako je možne že jeden revízor ti dá pokutu a druhy nie???
Reakcia na: kubik #16220:
Ale sme na žilinskom fóre. A tu v Žiline je isto mnoho iných spôsobov ako si tvoriť IMAGE. Ked tu bude všetko v absolutnom poriadku tak potom sa môžme už potom rozpravať o takýchto hlupostiach...
Reakcia na: Andres28 #16223:
Ďakujem.
Reakcia na: matej.mazan #16222:
to sa ešte nevie, je možné, že bude použitá na náhr.diely.
Dobrý večer. Neviem prosím Vás kedy zaradia do premávky novú (starú) Chomútovskú Škodu 15Tr ????????????????? ?
Reakcia na: Andres28 #16217:
neregistrovani urcite nie, tato ochrana je zial nutna.
Reakcia na: marek231 #16211:
Na 90% s tebou súhlasím, ale z vlastnej skúsenosti viem, že aj také malé detaily ako označenie NP vozidla v cestovnom poriadku sú dosť dôležitou súčasťou a dotváraním "IMAGE-u" jednotlivých dopravných podnikov.
Dnes už znova pokazený trolejbus smeroval do depa, žiadnu badateľnú chybu som nevidel, zmerme išlo o dverový mechanizmus alebo nejakú menšiu chybu elektroniky (číslo neviem)
všimli ste si ,že v Žiline sa kazia trolejbusy tak často ako v Bratislave sa vykoľajujú električky ? takže veľmi často
Viem, že to tu asi nepatrí, ale chcel by som sa spýtať, či na tomto fóre nepribudne funkcia dopísať(opraviť si) už napísaný článok a či by mohli prissspievať aj nezaregistrovaní návštevníci. ďakujem za odpoveď.
Reakcia na: toso0077 #16212:
Dobrý postreh! ?
Reakcia na: Maykl #16214:
Niekoľko spojov robia tiež sóla z L6.
aktualne k solo T-busom...spoj L7 o 16:55 z Vlciniec bola 14Tr s reklamou Softipu... ? na L7 chodia klasicky cez pracovne dni klbaky nie?...
Reakcia na: MatusZA #16204:
Ďakujem.
žeby tu niekto narážal na mňa?
Reakcia na: Vladimír #16205:
Velmi zriedka sa do diskusie o tom, prečo nejde nizkopodlažný na 29, alebo prečo je klbový na L5 atd, zapojím. To je len výnimka. Ale jedno je isté. Par mesiacov dozadu sa tu veru preberali omnoho dôležitejšie veci ako teraz. Takéto problemi sme tu teda nemali. Ale je to len tým, že sa nam tu akosi omladila generacia, ktorá zjavne nema čo písať. Snad aj na nich pride tá chvila kedy nebudu uvažovať nad tým, či by nemohla byť zastavka na hlinkovom namestí, alebo na cestovnom poriadku označenie príchodu nizkopodlažného vozidla... ?
Reakcia na: Vladimír #16207:
Takýto postrech, ktorý si nam tu prezentoval je v Žiline bežná vec. A to ti ani Jozef nemusí byť svedkom. Jednoducho vypravovanie záložných vozidiel pri výpadku el. prudu je na hroznej urovni. Mne to niekedy tak príde ako keby DPMŽ úmyselne pre ušetrenie nákladov čakalo pokial sa da, aby náhradny spoj vyslať nemuselo. Čo si naposledy pamätám, že reakcia DPMŽ bola pohotová, bola situacia strhnutej výhybky na komenského ulici vo večerných hodinách asi z pred polroka. Preto všetci, ktorí zažiju výpadok el. prúdu pri jazde trolejbusom na dobu 1 hodiny si jednoducho náhradný spoj ani nevymodlia. A nech je stav autobusov momentalne na parkovisku akýkolvek, je to jeho povinnostou a nemyslím, že je vôbec polhodina z dna, ktorá by svedčala o uplne prazdnom parkovisku bez jediného autobusu...možno je chyba v nedostatku vodičov...to by som uveril skôr.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.