Reakcia na: Vladimír #16206:
Vidíš, keby si si konečne prečítal a nedaj bože aj zverejnil môj (už pred viac ako dvoma mesiacmi vypracovaný) text o tarife, tak by si sa o tejto blbosti s 24 hodinovým (a aj inými) lístkom vedel. ? Ale zaujala ma jedna vec z toho, čo si napísal. A to, že pani za okienkom ti tvrdila, že drobné by si museli meniť v banke za čo sa platia poplatky. A čo potom DPMŽ robí s tými mincami z automatov, nosí ich do Kovošrotu? ?
Vladimír
Re #16188 marek: "planuje niekto aktualizovat novu schemu liniek MHD k 1.9.2008 tu na stranke?"
Áno, plánuje.
Re #16190 Mongolec: Ďakujem, doplnené.
Re #16191 Andres28: Áno, príde mi to logické. Vždy lepšie nahradiť sólo voz kĺbovým ako naopak.