Kde sa bude otáčať linka č. 50, keď príde na stanicu?
Takže tu by vyhovoval viac magický interval
a odchodu prvého nočáka o 22.47.
táto varianta by asi nebola moc úspešná. Blíži sa euro, do hodiny by sa to dalo aj stihnúť keby boli ľudia motivovaní kupovať si lístky v automate. Napr. cena u vodiča 1.5 Euro, v automate a stánkoch 1.2 Euro príp. 1.00 Euro.
Tie dve minúty by sa dali ušetriť práve touto metodou...
lampash