Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: marek231 #15907:
veru, na hovadinu ani nereagujme. Žiline trolejovú sieť závidí hádam každé mesto (možno až na PO ? ).

Takže z trocha iného súdka: kedy asi pribudne nejaký nový voz do vozovna Kvačalova? ?
Reakcia na: Adris1912 #15903:
Tebe muselo po tej hlave niečo prejst alebo si sa do nej riadne buchol...Ak mienis písať takéto bludy tak radsej emigruj. Kompletné zatrolejovanie mesta, 45 trolejbusov ako nosný prvok MHD v Žiline...čo si mysliš že to nahradí? Nemame na trolejbus a kto kupi 45 autobusov a z toho 30 klbových? Normalne sa sam čudujem že som vôbec na taký príspevok reagoval...ale to sa asi ani neda nereagovat.
Reakcia na: irizar #15904:
mozno dalsi z expertov zo SAD Zvolen...
Reakcia na: Adris1912 #15903:
likvidacia trolejbusov...ale inac si zdravy?!
Adris: Jasne, a likvidacia siete za niekolko sto milionov korun po par rokoch pouzivania a masovy nakup novych busov, to je ekonomicke jak svina, o stupajucich cenach ropy ani nehovoriac... Dalsi 15rocny expert na vsetko?
Nech zrušia cele trolejbusy a hotovo.....aj tak su neekonomicke...aby to nebolo neekonomicke mali začat s obnovou vozoveho parku asi pred 4-5 rokmi...a nebol by ani problem s nedostatkom trolejbusov...aj ked bola snaha za minuleho primatora o nakup 4NP trolejbusov...nuž ale boli volby tak sa nič nekonalo,iba 4 stare 15tr-ky....
Reakcia na: URBINO #15900:
Otázka je, či mal papiere jeho kolega z opačnej zmeny (za predpokladu, že to nebola delená).
Reakcia na: URBINO #15900:
To uz teda neviem ale ak teda ma papiere na trolejbus tak prečo na autobuse? Či bolo nakladne vypravit šoféra na Kvačalovu a s trolejbusom do mesta alebo sedel v autobuse tak isiel? Nedostatok vodičov je už dlhodobým problemom....no neviem ako to teda je...
Reakcia na: tux #15899:
no neviem,neviem vcerajsi vodic na citelise 118 pokial viem papiere na trolejbus ma.
Reakcia na: marek231 #15898:
nie nie... chybaju vodici na trolejbusy... cez vikend je vozov dost... resp. dlhych pojazdych vozov je dost... v lete je vsak problem s nedostatkom vodicov...
Cez víkend bola na L6 nasadena B 932 -jka a jej čiselko neviem a včera, teda v pondelok, na L4 resp. L14 nam jazdil Citelis 18M č. 118. Asi nam chýbaju trolejbusy. A čo sa čudujeme .. však? Ved prakticky tieto prispevky už budu v blizkej buducnosti normalne a bežne.
Mňa zas zaujalo, čo taká "rekonštrukcia označníkov" obnáša. Natretie novou farbou? Nejaká modernizácia (dosadenie plexiskla)? Vie niekto?
Reakcia na: Mongolec #15895:
Zaujímavé info. ?

Ale, že rekonštrukciu označníkov preberá aj MsZ, tak to teda čumím.
V pondelok 11. augusta 2008 sa uskutoční 14. zasadnutie MZ. Do pozornosti dávam najmä tieto body:
5. Rekonštrukcia zastávkových označníkov MHD v Žiline
6. Projekt presťahovania autobusovej dopravy z ulice Košická do areálu na ulici Kvačalova
18. Projekt „Progresívne opatrenia pre spoločnosti (firmy) na zvýšenie používania hromadnej dopravy zo strany ich zamestnancov – Benefit“ – Nenávratný finančný príspevok z programu „Intelligent Energy Europe“, oblasť „Energy and Transport – STEER“

Viac sa možno dozvieme v dokumentoch k programu MZ, keď budú prístupné: http://www.zilina.sk/mesto-zilina-samosprava-dokumenty-mz-dokumenty-k-programu-mz

Program je tu: http://www.zilina.sk/index.php?page=ukazoznam&id=191
Trolejbus č. 209 mal dnes nehodu, keď sa pred 8:45 pri príchode na Mostnú z Vlčiniec na L5 zrazil s osobným autom z PB. Poškodenie na trolejbuse je v oblasti zadného kolesa až posledných dverí. Auto malo zničenú ľavú prednú časť.
Reakcia na: LUK #15892:
Ja pisem o cenach listkov DPMP, nie vseobecne.
Reakcia na: pete #15884:
na to si kde prišiel? Ceny v € sa zaokrúhľovať nebudú, jediná výminka sú tuším dôchodky a nejaké iné platby štátu občanom a platby občanov štátu.

Podrobnejšie informácie nájdete v nasledovných dokumentoch:
http://www.euro.gov.sk/index.php?ID=1038
Reakcia na: Papyr #15889:
Tak ale, zasa obdobie 4,5 mesiaca (časť cez prázdniny) si mohol ľahko prehliadnuť.
No čo sa stalo, že cez mesiace jún a júl sa netestoval žiadny autobus?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.