Tebe muselo po tej hlave niečo prejst alebo si sa do nej riadne buchol...Ak mienis písať takéto bludy tak radsej emigruj. Kompletné zatrolejovanie mesta, 45 trolejbusov ako nosný prvok MHD v Žiline...čo si mysliš že to nahradí? Nemame na trolejbus a kto kupi 45 autobusov a z toho 30 klbových? Normalne sa sam čudujem že som vôbec na taký príspevok reagoval...ale to sa asi ani neda nereagovat.
Adris: Jasne, a likvidacia siete za niekolko sto milionov korun po par rokoch pouzivania a masovy nakup novych busov, to je ekonomicke jak svina, o stupajucich cenach ropy ani nehovoriac... Dalsi 15rocny expert na vsetko?
Nech zrušia cele trolejbusy a hotovo.....aj tak su neekonomicke...aby to nebolo neekonomicke mali začat s obnovou vozoveho parku asi pred 4-5 rokmi...a nebol by ani problem s nedostatkom trolejbusov...aj ked bola snaha za minuleho primatora o nakup 4NP trolejbusov...nuž ale boli volby tak sa nič nekonalo,iba 4 stare 15tr-ky....
To uz teda neviem ale ak teda ma papiere na trolejbus tak prečo na autobuse? Či bolo nakladne vypravit šoféra na Kvačalovu a s trolejbusom do mesta alebo sedel v autobuse tak isiel? Nedostatok vodičov je už dlhodobým problemom....no neviem ako to teda je...
nie nie... chybaju vodici na trolejbusy... cez vikend je vozov dost... resp. dlhych pojazdych vozov je dost... v lete je vsak problem s nedostatkom vodicov...
Cez víkend bola na L6 nasadena B 932 -jka a jej čiselko neviem a včera, teda v pondelok, na L4 resp. L14 nam jazdil Citelis 18M č. 118. Asi nam chýbaju trolejbusy. A čo sa čudujeme .. však? Ved prakticky tieto prispevky už budu v blizkej buducnosti normalne a bežne.
V pondelok 11. augusta 2008 sa uskutoční 14. zasadnutie MZ. Do pozornosti dávam najmä tieto body:
5. Rekonštrukcia zastávkových označníkov MHD v Žiline
6. Projekt presťahovania autobusovej dopravy z ulice Košická do areálu na ulici Kvačalova
18. Projekt „Progresívne opatrenia pre spoločnosti (firmy) na zvýšenie používania hromadnej dopravy zo strany ich zamestnancov – Benefit“ – Nenávratný finančný príspevok z programu „Intelligent Energy Europe“, oblasť „Energy and Transport – STEER“
Trolejbus č. 209 mal dnes nehodu, keď sa pred 8:45 pri príchode na Mostnú z Vlčiniec na L5 zrazil s osobným autom z PB. Poškodenie na trolejbuse je v oblasti zadného kolesa až posledných dverí. Auto malo zničenú ľavú prednú časť.
No čo sa stalo, že cez mesiace jún a júl sa netestoval žiadny autobus?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
pete