dokedy bude 234 jazdit s nefunkcnym oznacovacom na cipove karty pri poslednych dverach? (asi kym nezrusia t-busy sa mi zda).
nevie niekto udaje o nakladoch na jeden km autobus/t-bus v ZA, prip. inych mestach na porovnanie? A co zdrazelo v poslednom case viac: nafta alebo elektrina?
nevie niekto udaje o nakladoch na jeden km autobus/t-bus v ZA, prip. inych mestach na porovnanie? A co zdrazelo v poslednom case viac: nafta alebo elektrina?
kubik
Keď už, tak L22...tam chodí kĺb ráno a myslím si, že jeden alebo dva celodenné by sa tam celkom uživili. Nechápem len, prečo ich stiahli z L2. Veď chodí okolo nemocnice a tam sa hodia NP vozy. A navyše...takéto nové a drahé vozy a chodiť len po KIU? Nechápem...veď rozdiel v spotrebe medzi sólom a kĺbom nie je až taký dramatický..