Reakcia na: VLK #15224:
Lenže presmerovanie linky 2 cez Rajeckú a obsluha Hlín zdola touto linkou už bude žiaľ asi trvalé riešenie.Z Rajeckej sa nebusde dať odbočiť na Hliny a ak by bolo plánované presmerovanie dvojky cez Smrekovu ulicu tak by to už zaviedli teraz.
Mongolec
http://www.zilinskyvecernik.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=7503&Itemid=53
http://www.zilinskyvecernik.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=7502&Itemid=53