Veru zdrap papiera. Najlepsie su tie "smer Trnava". To ma naozaj velku vypovednu hodnotu. Niektori sa neobtazuju vymenit ani ten zdrap a tak sa stava, ze linka do Velkych Kostolian ma na zdrape papiera uvedene cielovu zastavku Zelenec.
Tak pri takom počte vodičov, ako majú SADky ten pohyb je tam zákonitý. Treba brať aj to, že práca vodiča busu nie je len o šoférovaní (správanie k cestujúcim, práca s peniazmi, ...) a nie každý to zvláda. Veľa vodičov prechádza z kamiónov na busy, len práca je trochu o niečom inom. Ak sa niekto neosvedčí, ide v skúšobnej dobe preč.
stači ked sa občas pozrieš na profesiu a zistíš že SAD TT tam má dosť často inzerát... ja osobne mám "D" a máš pravdu že nás bude asi menej 1:odchod vodičov do zahraničia. 2: a je nás málo čo majú KKV. 3:financie su naozaj podstatná položka ked chceš mať "D" ?
A to ako si na to prisiel, ze ma nedostatok vodicov? Pozri sa na vekovy priemer a zistis, ze dost vela vodicov odchadza aj do dochodku. Mladych vodicov co maju D-cko je malo a vodicak+kvalifikacna skuska stoji pekne vela... Este par rokov a potom bude malo vodicov, nie len na busy.
Tak, tak už to nie je ako bývalo. Samé zákazy, príkazy buzerovanie, demontovanie svetelných tabúľ, podržanie výplaty atď. Vedia to porovnať hlavne vodiči, ktorí pracujú tam už dlho.
Pretože poskytujú mizerné, nedostačujúce a neuspokojúce podmienky pre vodičov. Jedným slovom, správajú sa k ním ako k zverstvu. Preto im aj veľa vodičov dalo výpoveď.
Tak je pravda, ze stare Karosy su v hroznom stave, len si ale zober kolko maju rokov. Posledny voz do MHD bola TT-932AM, ktora je teraz na Tescu a potom roky nic nic, az SORky. A tie zanedbane roky sa teraz v plnej krase ukazuju. Nastastie uz maju na dvore 19 novych vozov a na Trstinskej plnicka stoji asi komplet, podla mna uz starym Karosam zostavaju posledne dni zivota v MHD TT... potom uz len zeleno-biele starosti
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
DoktorTalian