Reakcia na: Valec #2228:
ano, ano, to je presne ono. Technický substrát si dovolím povedať je na 9 z 10, ale personálny takna 3 z 10.
porozmyslaj nad tym, cely cas sa vyhybate otazkam ktore pokladam a len sa neskutocne do vas navazam, su vobec nejake vysledky, ktore sa v MHD prejavili a mali ste na tom zasluhu???
, ba dokonca aj viac krát za rok,
Valec
Vždy som myslel, že je to sídlisko v okolí Zlatovskej ulice. Ak je to tak, tak potom neviem, v čom bol problém pri nočných spojoch. V návrhoch uvedených v ankete (ku ktorej sa mohol vyjadriť každý návštevník len raz) je len jeden taký, v ktorom táto časť mesta do trasy nočnej linky zahrnutá nebola. A práve tento dostal najmenej hlasov. To, či už niekto pri svojich návrhoch Zámostie vynechal, je už len jeho vlastná krátkozrakosť.
Re #2214 ed: Táto komunita nie je uzatvorená, však si sa sem aj sám, bez akejkoľvek pozvánky, dostal. Každý sem môže priniesť vlastné myšlienky o ktorých tu je možné potom diskutovať. A nikto ti za ne nič zlé nepovie, možno len ak by boli úplne odtrhnuté od reality. Ak máš pocit, že linky do okrajových častí sa tu neriešia, môžeš kľudne začať. Osobne si myslím, že je to len preto, že väčšina prispievateľov je práve z Juhu a Sihote a tak "svoje" linky majú pod drobnohľadom, zatiaľ čo iné nie. Myslím si, že ak sa začne niekto zaujímať aj o iné linky ako 1, 8, 18, 23 a 28, bude to len oživením tejto diskusie.
"cakat ze ludia kompetentni na vas cakaju v tejto diskusii co vymyslite ako riesenie a va najblizsi pracovny den sa to pokusia aplikuju do praxe je smiesne"
Kompetentný určite na to nečakajú, ale môžem ťa ubezpečiť, že všetci kompetentný toto fórum čítajú. Skúseností z iných miest (snáď okrem PN a TT) dokazujú, že ak sa na fóre objaví nejaký použiteľný návrh, alebo objektívna kritika, konanie zodpovedných nenechá na seba dlho čakať. Nemyslím, že práve Trenčín by mal byť výnimkou.