Reakcia na: SZKV #2003:
Však ja som tam tiež nebol. 
ŽSR majú platiť milióny
http://www.sme.sk/c/2640745/ZSR-maju-platit-miliony.html
Noramu súd opäť uznal obrovské náhrady
http://www.sme.sk/clanok.asp?cl=2640725

), potom tie drevené stĺpy trakčného vedenia, monštruózne vozidlá, ďalšie pridané okná tesne pod stropom, vysoký nástup do vozidlá (nástupištia musia byť železničné a vyššie, ako u nás) a nakoniec to ťahané auto zadkom s jazdou na prednu nápravu. Tá fotka proste nemá chybu!
/škoda, že nie je o tom bližšia tlačová správa/... Nachádza sa to na stránke č. 120 STV TEXTu
Ale mňa to netrápi, ja aj tak železnicu používam veľmi zriedkavo.
/škoda, že nie je o tom bližšia tlačová správa/
eMareq
Keďže je to stránka o pozadiach, tak som vybral jednu špeciálnu podstránku venovanú vlakom aj s úvodným textom a možnosťou výberu (Train Wallpapers):
http://www.galawallpapers.com/gallery/280/Train
alebo komplet celý sajt so všetkým čo ponúka: http://www.galawallpapers.com/