Reakcia na: 810zssk #257827:
Čiste teoreticky aj v mobile môžem mať na električenke kredit.
Lebo už sa mi to stalo oba razy, čo som tento rok šla Arrivou v IDSku, vyzerá že obyčajné "Dobrý, už mám električenku, idem len na Bajkalskú" nestačí
kecho
https://sita.sk/nasadoprava/jedna-z-najproblematickejsich-krizovatiek-v-petrzalke-prejde-obnovou-pribudne-aj-kruhovy-objazd/