Môj návrh zastávok na znamenie:
Lesnícky závod, Prejta Zdroj, Dukelská štvrť, Ľudovíta Štúra,ZŠ, OD Máj, Cintorín, Štadión, Kpt, Nálepku, Sládkovičova, Lieskovská, Háje,rázc., Tesco rázc. a Stavoindustrial.
Zastávky pri školách by som premenoval na Kollárova,ZŠ, Ľ.Štúra,ZŠ, Pod hájom,ZŠ
A nakoniec by som rád podotkol, že plánujem posilovací návrh s linkou 3.
Ozaj, a teda aké by si navrhol nové zastávky a nové spoje a aké zastávky a spoje by si zrušil?
Mimochodom vypočítal som že prevádzka MHD by mesto stála ročne min. 50 tisíc eur.
Lesnícky závod, Prejta Zdroj, Dukelská štvrť, Ľudovíta Štúra,ZŠ, OD Máj, Cintorín, Štadión, Kpt, Nálepku, Sládkovičova, Lieskovská, Háje,rázc., Tesco rázc. a Stavoindustrial.
Zastávky pri školách by som premenoval na Kollárova,ZŠ, Ľ.Štúra,ZŠ, Pod hájom,ZŠ
A nakoniec by som rád podotkol, že plánujem posilovací návrh s linkou 3.
Ozaj, a teda aké by si navrhol nové zastávky a nové spoje a aké zastávky a spoje by si zrušil?
Mimochodom vypočítal som že prevádzka MHD by mesto stála ročne min. 50 tisíc eur.
MA MHD
Nástup asi zatiaľ len prednými dverami. Pre tak malú prevádzku a naviac v prvých rokoch by to určite bola priveľká finančná záťaž, kupovať tak rozsiahly odbavovací systém.