Okresné riaditelstvo Policajného zboru Zvolen hladá touto cestou
experta, ktorý by vedel vysvetli na základe normálnych fyzikálnych
zákonov, ako sa toto mohlo prihodi. Ako východzí bod polícia uvádza, ze auto soférovala zena. Renomovaní znalci sa vyjadrili v tom zmysle,ze sa to jednoducho nedá vysvetlit. Ale co ak predsa náhodou .. http://halbot.haluze.sk/?id=5136&query=auto
A ja si pamätám v žlto-modrej Karose prevažne na L11 : DOMA BY ŤA NENAPADLO, HÁDZAŤ SMETI POD SEDADLO. Vždy som sa na to pozrel, keď som s tým busom išiel do školy
Pamätáme. A ešte si pamätám v #83 na nálepke VYSTUPOVANIE ZVOŇTE 1x VYSTUPOVANIE S KOČÍKOM ZVOŇTE 2x dopísané: "pre IQ pod 25, ostatní kričia šofér, zastav!"
Páni, pamätáte sa na slogany v Ikarusoch: "nikdy by ťa nenapadlo, hádzať smeti pod sedadlo" alebo druhá časť textu "postupujte ďalej do vozidla" bola v zadnom článku doplnení o text "ak ste došli až sem, zato vám ďakujem". ?
Kto si pamätáte ešte zastávku Palackého? Za Priorom, v mieste ako sa dnes vchádza do dvora.
A da mi? ? -A damy tiez!
Tak na uvod veselo: (upozornenie-vtip s hviezdickou-nevhodny pre deti!!!) Do autobusu nastupi mamicka so 4 detmi a obsadia posledne volne sedanky.Na dalsej zastavke pristupi starsi pan s palickou,ta sa mu klze po mokrej podlahe.V tom jedno zo 4 deti vravi:Ujo!-mali ste si dat na tu palicu gumu,nesmykala by sa vam!!!-Tvoj otec si mal dat gumu na palicu,teraz by som si mal kam sadnut! ?
Páni, sem môžete pridávať príspevky mimo témy MHD TN, resp. výpravy vozidiel MHD TN. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.