Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: NUUK #6229:
http://www.mestskadoprava.net/index.php?mod=staticpages_view&page_id=272 toto je zaujimavy clanok, ale tyka sa obdobia tesne po vojne, trolejbusy sa planovali aj neskor, ale z tohto obdobia neviem ci su nejake dokumenty, to by aj mna dost zaujimalo
Zdravím všetkých. Mám otázku. Viackrát som čítal, že v minulosti sa v Trenčíne uvažovalo so zavedením trolejbusov. Zaujímalo by ma, či bol niekedy vypracovaný konkrétny návrh linkového vedenia trolejbusovej dopravy? Ďakujem.
Reakcia na: milan005 #6225:
asi tak nejako.
Re #6224 kvorka: pekne, inšpiroval si ma...

...páni, urobil som aj názornú schému výlukových trás:
http://www.imhd.sk/tn/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=9188
Reakcia na: kvorka #6224:
presne takto by som si to aj ja predstavoval. A po zastavku Pred polom kvoli uspore kilometrov by mohli byt skratene aj niektore spoje L1, konkretne mam namysli tie, co idu 5 minut po L11. A naopak doobedu niektore spoje L22 by mohli byt presunute po L1 a potiahnute az na zastavku Pred polom
Reakcia na: Marek6283 #6221:
linka by nebola polookruzna, spoje by normalne koncili Pred polom, akurat ze by v smere do Kubrej mali zastavku pri Bille tam ako prim. autobusy, tak ako to bude teraz pocas vyluky, v tom by som problem nevidel. A Pred polom je na odparkovanie autobusov pocas prestavky miesta habadej 🙂

Re #6222 kvorka: ano mas smolu 🙂 L17 o 14:10 vyraza na Juh zo zastavky smer Kubra. Tie ranne spoje neviem, ale myslim si ze je to rovnako
Reakcia na: Marek6283 #6221:
to je skôr riešenie pre prípad potreby šetrenia. Polokružnú linku asi nie, podľa mňa by sa mohla spraviť nika pred križovatkou Pred poľom - Kubranská, kde by autobus mohol byť odstavený pred jazdou na Juh.

Re #6218 milan005: no tie spoje začínajúce pri Bille ma akosi začali zaujímať: takže ak stojím na zastávke smer centrum, mám smolu?
Reakcia na: milan005 #6220:
Jedine ak by tak,len tam nikde nie je plac na odparkovanie aby nezavadzali...a robit okruznu linku...ale nebudem sa vam do toho pliest ?
Reakcia na: Marek6283 #6219:
myslis Pred polom? No otocil by sa velice jednoducho Marecku, uz sme o tom s draxterom rozpravali. Spoje konciace Pred polom by od Meriny pokracovali po Stefanicke, pri Zemberaku by neodbocili doprava, zastavili by pred Billou, kde stoja primestske autobusy a na ulicu Pred polom by odbocili az pred koncom Trencina. Spät by uz pokracovali po normalnej trase 🙂
Reakcia na: milan005 #6218:
? ...myslel som si ze si sa pri mne cosi za ten cas naucil co sa so mnou vozievas...a napises toto ? -ako a kde by sa tam bus potom otocil ❓ 00!!!-rozmyslaj i ked sa Ti uz zprazdninieva ?
Reakcia na: draxter #6217:
ja som mal zasa vzdy cest s L17 o 13.27/14.10, ci uz v terajsom obdobi alebo este za "stredoskolskych" cias a vzdy prisla pri CYKLO1 tam mal prestavku a odtial aj vyrazal na spoj. Preto by som aj navrhoval aby boli linky konciace pri TOS potiahnute az na zastavku Pred polom a potial rovnako skratena aj L13 co ide az do Kubrej a snad aj niektore spoje L1
Reakcia na: Kolporter #6214:
opravené ? To vieš, škriatok pri písaní.

Re #6215 Marek6283: a čo je dôvodom výluky? Oprava povrchu či dokončovanie toho bytového domu?

Re #6216 milan005: tak to som ja nikdy ešte nevidel. Zatiaľ som mal tú česť len linkou 17 a tá prišla riadne. Potom treba zmeniť vývesky ak je to tak... ?
Reakcia na: draxter #6212:
ak sa nemylim aj bezne linky co jazdia len po Billu koncia a zaroven aj zacinaju pri "CYKLO 1". A uzavierka sa ich nedotkne z toho dovodu ze Kubranska bude uzavreta pravdepodobne od krizovatky pri Bille po krizovatku s ulicou Suvoz kvoli tej somarinke co tam stavaju
Plati to -do 20.6.2011(pytal som sa v praci na to),zdalo sa mi tyzden na rozkopavku tak akurat,no tato ma trvat do 5 tyzdnov...ak sa prace dokoncia skor,budete informovani...(do Kubrej!!! ? )
Na sadtn.sk píšu že odklon potrvá do 20.6.2011 a tu máte napísané, že len do 20.5.2011
Reakcia na: Juraj #6209:
tak nejako som to myslel aj ja, klinec trafený po havičke. ?
Reakcia na: kvorka #6211:
ja myslím, že asi výnimočne priamo na výstupnej zastávke, čiže pri "CYKLO 1" a nie pri Pneuservise. Ale to je len moja úvaha.
Reakcia na: MarekPB_B961E #6208:
mňa osobne zaujíma, keďže zmena sa nemá dotknúť liniek končiacich pri Bille, kde budú začínať spoje, u ktorých je billa prvou zastávkou? (napr. spoj L1 o 06:43). Vie mi to niekto povedať?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.