Reakcia na: draxter #6273:
ta L11 ak si vsimnes tie perom dopisane su po JUH, ZDŠ, inak chodila po JUH, otoč. Asi az na zaciatku 80-tych rokov ju presunuli na JUH II.Ta L12(19) tam je nalepena, odliepat to nemozem kedze to nieje moj CP, ale pod tym som videl ze je tiez L12 ale s inymi odchodmi ale uz aj to je nalepene a co je uplne naspodu netusim

draxter
a) spoje idúce zo žst do TOS: u L1,3,4,7,11 je zrejmé, že premávali aj časťou terajšej Štefánikovej ulice, ale neviem už presne, kde sa nachádzala zastávka Technické služby. U L8 sú dve varianty jazdy zrýchlených spojov do TOS, jedna z nich pravdepodobne v trase L1,7 a druhá možno po Železničnej. U L10 je to prvá varianta zachádzok linky 8, u L2 po dnešnej Štefánikovej, ale aj cez žel.prejazd na Sihoť,
b) poloha zastávky na ul. Sama Chalupku u linky 1 (podľa mňa niekde pri Slnečnom námestí).
c) umiestnenie zastávky Juh - stred a trasovanie spojov na Juhu po uliciach. U linky 12 potom poloha zastávky Staničná (Staničná MŠ je jasná).
Zvyšok by nemal byť problém. Kto viete, pomôžte, resp. pridajte názor, nejak to utrasieme ?