Reakcia na: Marek6283 #4448:
Jeeej áno 14:15 ide z JUHU .. veľmi sa ospravedlňujem .. Aj ja to pozorujem už strašne dlho od malička .. Som sa hrával s autobusmi a aj teraz to pozerám a strašne rad sa s nimi veziem.. samozrejme kazdy sofer viem kam patri a vsetko to ma tak bavilo poozerat a aj bavi .. a vela ludi ma vola Cestovny poriadok na telefone lebo viem velku cast BUSOM skoro napsamat .. Hlavne L 1 a L 11 .. a k tej L 11 .. Som strašne rád keď tá L 11 mešká lebo my v škole končíme 14:20 a to už nestíham dobehnúť niekedy .. Aleš niekedy keď mešká a verím si že ju stihnem tak zabežím a chytím ju
Takze tento spoj ma velmi potesí ked meska
Viem ze to chodite vy na #45 a #41 ... vy ste super a paci sa mi aj ten sofer so #41 taky trosku sedivy ale strasne dobry .. a ked uz sa vyjadrujem k tym BUSOM .. Najviav oblubujem harmoniky ... Top je moja srdcovka a vozit sa nimi je jedna velôka basen .. Opat ale zalezi od sofera
Ale na #52 si nedam dopustit .. Tam su vyborny sofery... VYBORNY
Ale fakt skoda ze som nesiel vtedy tym noicakom .. Este teraz sa na tom smejem ked to citam
Ale ked vravis co tam bolo za babenky tak mna by si asi musel vtedy asi zo sesadla vysekavat
A som rad ze taky sofery ako ty su va nasej MHD ...
Marek6283
Robil som raz v lete l.c.50-aj na obavanych nocakoch sa stane zazrak- ? ,strhla sa vtedy ta vychrica co povyvracala stromy..... a lialo... pristavil som na Hasickej k pristresku,kedze v meste vypadol prud,podniky zavreli,cakalo ma tam naroda ako po hokeji.... ale tie babulky,do nitky mokre,dalo sa volit Miss mokre tricko ? ,aj som zabudol kolko stoji listok a co mam stlacit,jedna krajsia nez druha,tak sa mi natlacili do autobusu ze som musel skoro sam vystupit ☺ ,no sardinky v konzerve maju viac miesta ? ,bola to krasa pre oci...
Ked sa na vas usmeje pekne dievca,hned na vsetko zle zabudnete...len odkedy je umozneny nastup druhymi dvermi,je po usmievani...a predom chodia len dochodkyne ?