Reakcia na: Valec #4435:
No brasko a musim sa zastat Mareka, bo v prepravnom poriasku je napisane aj toto.....CESTUJUCI JE POVINNY SA NA VYSTUP PRIPRAVIT....co podla mojho nazoru je aspon sa postavit k tym dveram. Ja ho zbadam, ze sa postavil a velice rad zastavim....no pokial nevidim, ze je bus plny, tak samozrejme zastvim...:-)
Marek6283
Vidim ze si znalec a tych vodicov co spominas uznavam i ja,napr.ten z 35ky-vysoky s fuzkami-Milan ako ty,bol od malicka mojim vodicskym vzorom
Dakujem i za nich,chvalu im odovzdam,mnohy citame tieto diskusie a nas tiez vela veci trapi,zial nemozeme o tom vsetkom pisat.