Reakcia na: draxter #15559:
Pekne, pridám sa. Myslím na to, že treba zložiť reparát, ale nech je sranda.a) 33
b) 1989
c) 15 čistý tip
d) áno, hneď po vzniku jazdilo cez stanicu všetko
e) ja si pamätám 27 až niekedy v 2010, a to už 28 bola. Dám 28
f) Zamarovce, Tr. Turná, Soblahov
g) bodka to bola čierna, mám doma rukou písaný CP
h) Mníchova Lehota? Netuším, ale viem že aj tam jazdila harmonika v 80tych rokoch
I) biele tyče
Bonus: Ďábel
milan005
Určite to potvrdí aj Marek, ktorý ako posledný jazdil s Ikarusom TN759AM a jeho posledné dni boli v zime 2006/2007 kedy Marekov turnus končil L1 o 18:35 z Kubrej.
Za starej éry (do 2006/08/18) bol posledný spoj tohto vozidla L15 o 17:10 z VHS (vtedy už/ešte jednozmenný po-pia, do cca 2003 na ňom jazdili dvaja vodiči a potom znovu od 2006/08/19).
Jedine ak by otázka bola myslená na akej linke bol naposledy kmeňovo zaradený, vtedy by odpoveď L5 bola správna. Keďže od 2006/08/19 poradia na linkách zanikli.