Reakcia na: milan005 #14772:
To som videl od počiatku, ako na to darxter poukázal. Žiaľ, chýba trochu pokory autorom, lebo heslá akoby v TN to vyzeralo pred zmenou ako v TT či niekde ešte nižšie. Pritom súčasný CP tiež nie je nič, čo by sa dalo hodiť do koša. A hlavne ten neustály nárast cestujúcich (čo je na Slovensku tuším už len v NR) hovorí svoje. Nový grafikon zhoršil aj spojenie zo Záblatia. Síce sú tu slušné linky 3 a 6/16, ale je pravdou, že dva spoje sú de facto tak blízko, že to je za jeden. A to je presne to, že všetko nejde.
milanJamesBond si to ziada
milan005
K 31.10.2024 Gymnázium -> Saratovská sedlo:
xx: 12 32 51
po novom:
xx: 22 27 52 57
K 31.10.2024 Gymnázium -> Gen. Svobodu sedlo:
xx: 06 15 26 36 45 56
po novom:
dopoludnia:
xx: 02 12 17 22 32 42 47 52
po 18tej:
xx: 12 17 27 36(na môj podnet, inak pôvodne 45) 42 57
Z čoho vyplýva že sú tu preklady lepšie aj horšie. Ale určite nie také super mega extra ako hovoria úderné heslá proti súčasnému stavu