Reakcia na: Michal Mazánik #13775:
Je to zderstvo. Čo si budeme nahovárať. Choré na tom je ešte aj to, že je odlišná cena z karty dopravnej a bankovej. A to podčiarkuje diskrimináciu aj v rámci bezhotovostných platieb. Proste celé zle. Niekto si zamieňa motiváciu so zdieraním. Nuž, tak toto je slušný prúser.
a zasávku uprostred starého cestného mosta by sa zišlo spraviť ešte
Ako chlapci kam sa to tu začalo uberať aj s tou J.Halašu ...kukám jak puk.... No, diabetológ mi káže schudnúť, začnem už aj ja pešo chodiť ....
TomoSK
Jána Halašu... všetci sa tu bijú do pŕs a bojujú proti každému metru navyše, čo by cestujúci musel prejsť pešo, polovica diskutujúcich sa tu pohoršuje nad dochádzkou na nádražie z Obchodnej akadémie, lebo to je až 250 metrov. Ale to, že autobus ide Juhom, najhustejšie obývanou a značne kopcovitou časťou mesta kilometer (!!!) bez zastavenia, je zrazu problém, ak niekto chce toto riešiť. Pritom jeden z posledných podnetov, ktorý na mail mhdtrencin@dopravanapovazi.sk prišiel, sa týka práve siete zastávok na Juhu, že sú na riedko. Áno, sú na riedko, a vnímajú to tak aj občania.