Reakcia na: ajjo #10540:
Ešte doplním pre zaujímavosť: vodič mal poťah na strednej časti volantu prilepený lepiacou páskou-nič nezvyčajné.
alebo nejaká iná čo ide cez 28. Októbra a potom cez Legionársku. Ale aj tak tomu nerozumiem ako dokáže sa niekto takto pomýliť, keďže pokiaľ viem vodič musí niekde mať na displeji napísané aká je ďalšia zastávka, zároveň nemal by vodič vedieť dopredu akú linku má odjazdiť a aj aký smer? Alebo, že by toto bol nejaký nový vodič?
Otázok je veľa, ale stále nedokážem pochopiť ako je možné, že išiel zle.

Richard Ščepko
To som dal len tak, z rubriky "netradičné stretnutia"
Rád by som to otvoril aj s vedením tento týždeň, ak bude mať záujem. Obe sú otrasné, no treba asi niekde konečne začať.