Reply on: Mike #10536:
presne tak uvažujem aj ja. KeĎže síce staré B961E sú asi to najspoľahlivejšie čo MHD jazdí, môže sa vyskytnúť čokoľvek. Ale to vlastne platilo aj teraz, že hoci boli 4 kĺbové turnusy pre 4 vozy, v prípade výpadku sa nenasadzovala #61 (lebo nebola schopná) ale jazdilo sólo, ako sme to videli i v minulých týždňoch (kedy dokonca kĺbak k disppozícii bol!).Takže urobiť 5 turnusov a holt ak nejaký vpadne, ako doteraz, pôjde sólo. No problem ?
alebo nejaká iná čo ide cez 28. Októbra a potom cez Legionársku. Ale aj tak tomu nerozumiem ako dokáže sa niekto takto pomýliť, keďže pokiaľ viem vodič musí niekde mať na displeji napísané aká je ďalšia zastávka, zároveň nemal by vodič vedieť dopredu akú linku má odjazdiť a aj aký smer? Alebo, že by toto bol nejaký nový vodič? 
Richard Ščepko
To som dal len tak, z rubriky "netradičné stretnutia"
Rád by som to otvoril aj s vedením tento týždeň, ak bude mať záujem. Obe sú otrasné, no treba asi niekde konečne začať.