Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
http://korzar.sme.sk/c/5559209/autobus-popradskej-mhd-presiel-starenku.html
Niečo trochu staršieho dáta. Akože nič proti dôchodcom, ale keď vidím, ako niektorí čakajú na tom ostrovčeku, dobre že sa na cestu nepostavia, tak sa čudujem, že ešte žiadny nedostal so spätným zrkadlom po hlave.
Viete nejake novinky o poschodaku? Popripade foto ❓ ?
Reakcia na: S499.1023 #920:
Len právnik sa ťa opýta, čo sa myslí odborom? Doprava, či odbor je výroba dopravných prostriedkov?
Reakcia na: AAA #919:
Dobre chápeš, ja si myslím, že to stačí, keď je v odbore. Alebo myslíš, že by som mohol mať dopravnú firmu s názovm ŽSR? Však ŽSR nie je dopravca 🙂.
Reakcia na: S499.1023 #916:
Až taký istý by som si nebol, najmä preto, lebo ak dobre chápem, tak USA firma je len dopravca.
Namiesto Leonisa 516CG dnes jazdila Karosa LC735 PP-210AU. Tak toto sa u nás už dávno nestalo ? .
S účinnosťou od 1.11.2010 sa v celom rozsahu ruší linka č. 17 HM Tesco - Sídl. Západ - AS - Matejovce a späť, zato sa ale môžeme tešiť na zvýšenú periodicitu spojov na linke č. 16 ? .
Reakcia na: TeBeCe #915:
Tak hlavne mu asi za Pegasus čoskoro klepnú po prstoch: http://pegasusbus.com/
Reakcia na: TLeonis #914:
Troliga Bus TRB 1 Pegasus....celkom sa ten nazov k tomu hodi ? ktovie ako bude vyzerat TRB 2 Pegasus...
Reakcia na: N/A #912:
pri tomto tempe vyvoja tych busov, kym postavia prototyp klbaku, tak prototyp doubledeckeru uz bude po zivotnosti a vtedy akurat pride na scenu, ktory ho nahradi ?
Reakcia na: kvorka #910:
Kĺbové autobusy sú podľa pána Troligu nebezpečné, tak ako by niečo také strašné mohol vyvíjať ? ?
Ako to vyzerá s vývojom kĺbového autobusu u Troligu?
to je velmi zvlastny bus
Reakcia na: brefos #905:
Pri troche šťastia je možné ho stretnút, ja som ho videl v Tatranskej Polianke
Reakcia na: brefos #905:
Super nápad!!!
Lyžiarov by mal už túto zimu voziť elektrický skibus
http://busportal.sk/modules.php?name=article&sid=6882

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.