Reakcia na: irizar #818:
či bolo neviem, nesledujem, ale VUCka sa nechala počut o tom že pri obnove busov v ich kraji rokuju so slovenskym vyrobcom autobusov a onedlho na to sa objavilo 5 kuskov v SAD HE a 10-ka by mala putovat do Prešova
Diggi
A Eurobus a Troliga? ? dobry vtip. Majiteľom Eurobusu je Tempus, teda zástupca Iveca a iný bus ako s logom delfína sme posledné roky nemali, akurát na diaľkovú nakúpili Scanie.
Klbaky sa nahradili 15m Aresmi rsp. viac spojov s krátkymi busmi.