Reakcia na: irizar #818:
či bolo neviem, nesledujem, ale VUCka sa nechala počut o tom že pri obnove busov v ich kraji rokuju so slovenskym vyrobcom autobusov a onedlho na to sa objavilo 5 kuskov v SAD HE a 10-ka by mala putovat do Prešova
zakaznik
Druhá vec je, že ak by chceli robiť kĺbak, tak to by asi museli najprv nakúpiť kĺbové MANy na reverse engineering...