Reakcia na: irizar #818:
či bolo neviem, nesledujem, ale VUCka sa nechala počut o tom že pri obnove busov v ich kraji rokuju so slovenskym vyrobcom autobusov a onedlho na to sa objavilo 5 kuskov v SAD HE a 10-ka by mala putovat do Prešova
draxter
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=12697&idg=328&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=
a pekné foto sú i na Ikarusy.net