Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: LUK #6034:
Neviem, co som Ti niekedy urobil. Je pravda, ze sa niekedy zmylim, urobim zly slovosled alebo gramaticku chybu, ale este som sa nikdy za slovo nechytal!

Takze som uz dospel ku tomu, aka je uroven imhd voci konkurencnym serverom. (Myslim na par ludi) ?
Reakcia na: IC506 #6033:
niekto = Pitto ? iného nikoho ?
Reakcia na: LUK #6032:
Myslel som na nieco ine. Dnes som sa rozhodol to opravit, no ale mne sa nechcelo. Inak vidim, ako sa narod chyta za slovo, ked clovek mysli na inu vec a napise blbost.

Takze vsetci viete, na co som myslel. (Ysubjelort)
?

Dufam, LUK, ze sa nenaseries, ked Ti poviem, ze nemas co robit na imhdecku a len cakas na to, pokym niekto napise a ty ho zacnes buzerovat a chytat sa za jeho slova. Viem, ze sa nemylim, pane, ale nie je tento system otravny?
Reakcia na: IC506 #6031:
zrnko múdrosti "Ale kde pojdu autobusy z turnusov 32, 36? Vymenime ich za autobusy?" ?
Reakcia na: pete #6012:
Ale kde pojdu autobusy z turnusov 32, 36? Vymenime ich za autobusy?

Re #6015 pete: No. Ale to je uz pomaly na konci S3!
Re #6026 Tomas: Zasa si len ty nepochopil. Len tak, aby som to povedal polopatisticky, tak Ti to poviem: "Viem, ze sa mylim (ze vy s tym nesuhlasite), ale..."
Re #6028 Tomas: Zase...

a) nic nestratite (nemyslim $) tym vybudovanim
b) ale asi prerobite TYM vybudovanim
Home, sweet home... hmm...
Reakcia na: Ondray #6027:
BA už JEDEN NP trolejbus má! Takže o čo ide?
Reakcia na: IC506 #5990:
Zrnko mudrosti:
"Takze vybudovanim konecnej na Centrume

a) nic nestratite
b) vela prerobite"
? ?
Ked si Presov nesvihne s kupou NP trolikov tak ho predbehne Blava ktora ako som sa dozvedel na tamojsom fore planuje vybudovat novu trolejovu trat na sidlisko Dlhe diely a nasadia tam prve NP trolejbusy s duopohonom! Termin zacatia a dokoncenia vystavby tejto trate je 04-06/2006!!!
Odkaz tu: http://www.bratislava.sk/vismo5/dokumenty2.asp?u=700000&id_org=700000&id=75547&p1=51337
Kedy maju k nam dojst prve NP trolejbusy? Vie sa uz o tom nieco viac?
Reakcia na: IC506 #5968:
Zrnko mudrosti: "Viem, ze sa mylim, ale..." ?
Reakcia na: Vladimír #5955:
V Holandsku to funguje. Ked je spicka, kazdy sa vsade nahli, dvere su otvorene. Pocas dna, ked je klud, sa nastupuje prednymi dverami. Nesposobuje to ziadne problemy, ani mne, ktory som tento system nepoznal. Ty si sa na to pozrel iba jednostranne, "Prečo by mal cestujúci pred nástupom do vozidla uvažovať či je podľa dopravcu práve špička alebo nie." Da sa na to pozriet aj tak, ci je spicka z pohladu cestujuceho alebo nie. Ak sa clovek neponahla, je mu jedno, ze nastupuje prednymi dverami. Ale podotykam, ze hovorim o Holandskom systeme, u nas by to bola buzeracia cestujucich. Suhlasil by som a dokonca aj bol za to na malo frekventovanych linkach a najma pri preprave d a z obci (nehovorim o preplnenej 45-ke). Aj ked priznavam, ze by to narusilo jednotnost fungovania systemu.
Kurnik, ale ste sa tu rozsupli, 4 strany prispevkov za dve hodiny to je slusny vykon, mozno aj na rekord. ?

Vlado : budem tam
Reakcia na: adas #6016:
Rusinska ma byt skor ako Svaby. Samozrejme na Svaboch ziadna otocka - ta by nic nevyriesila, len by veci skomplikovala. Bud sa tocit okolo Svabov cez kosicku, alebo to iste a navyse otocka na Delni.

Re #6019 adas: Jo, L1 Cintir - Kopaňina, L2 Mľin - ČeKaDe ?
Reakcia na: Polio #6021:
...ale nemusí, teda čo nemusím nerobim ihneď.... ?
Reakcia na: adas #6020:
no to vies MOHOL ?
Reakcia na: Polio #6018:
Myslím, že tieto zmeny by mohol DP riešiť trochu flexibilnejšie, bolo okolo toho veľa kriku, zatiať pre nič.
Myslim si, že DPmP by nemal ostať len Monopolom MHD v PO Čo tak DPmVŠ. ?
Reakcia na: adas #6017:
mozno nikdy...ale nebolo by to vymyslene zle ?
Reakcia na: Polio #6014:
A máme dva muchy jednou ranou, stanica vybavená a rýchliky cez rusínsku! Ale kedy....to bude ::
Reakcia na: pete #6012:
Kedy ta rusínska strolifikovaná vlastné bude ? To musí z trakčného vedenia začať olietavať farba, až vtedy sa niečo začne diať? To musia tie stĺpy dozrieť alebo hej? ::

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.