O 115 prehlad este nemam.114 a 708 stoja nedotknute.115 asi caka na odbornikov severskeho Gatesa,aby napojili transparenty a palubak.Asi maju dovolenky.Teraz to aj tak nebude az take podstatne,lebo podla mojich(mozno blbych)info by sa od 17.8.2007 mala zacat prerabat obratka na S.III.Tym padom pocitam vyjazd mozno od Septembra.
Prajem vsetkym pekny den,
Re #12267 Sarko: Ano presne, ja som uz pisal kedysi strasne davno o mojich skusenostiach, len zhrniem: Sedadlo sa nedalo sklopit, ked som slusne poziadal vodica, osopil sa na mna, ze "to sa neda", tak som aj ja zmenil ton, ze si to vyzadujem a hotovo, naco vzal kladivo a udermi do konzoly operadla ju ohol a ze "sedadlo mate sklopene". Nadomnou okrem padajucej vody z rozbiteho okna, skrvrcal reprak z telky, ktora isla len na prizemi, na poschodi len sa ozyvali pazvuky z reprakov. Na prestavke v Trencine som si vsimol totalne "sliky", teda pneumatiky uz davno nepamatali vzorku dezenu ktoru za davnych cias aj mali. Pod nalepkami sa nachadzalo tolko hrdze ze som mal pocit ze ak by folia povolila vrak sa rozpadne. Takze dakujem, tejto spolocnosti, hoc nakupila najnovsie Skylinery prajem len to "najlepsie". ?
Fuj, si mi pripomenul spomienky na prevoz touto dobytcou firmou do Brna a spat niekedy po roku 1993, ked v smere tam som siel poschodovym Neoplanom, pricom boli obsadene aj vsetky miesta na prizemi, ktore mali sluzit len na posedenie pocas obcerstvenia. Na jednom z nich som sedel proti smeru jazdy a so susedom oproti mal poprekladane nohy. Pred odchodom ku mne pristupil sprievodca, ze si mozem sadnut dopredu na volne miesto vedla vodica. Som si myslel, reku asi som vyzeral dost nespokojny, ale po chvili ten isty clovek prisiel opat, ze si ma udajne s niekym zmylil a ze si mam sadnut naspat! V nemom uzase som nebol schopny jedineho slova. Cestou naspat som cestoval uz len s vyvysenou verziou, kde su vsetky sedadla v smere jazdy, ale listok s mojim rezervacnym cislom vsak uz bol predany niekomu z Prahy a tak vyzeralo, ze nebudem mat kde sediet v plne obsadenom autobuse. Nakoniec sprievodca doslova objavil jedno volne miesto, na ktorom vsak nikto nesedel z dovodu, ze tu zo stropu kvapkala voda. Na niekolkonasobne upozornenie nech s tym nieco urobia (nebolo uz jedine volne miesto) sa na mna posadka osopila, ze to nemoze byt take vazne, ze je to vraj maximalne male mnozstvo nejakej chladiacej kvapaliny... Na staznost a vratenie ceny za spiatocny CL reagoval majitel v zmysle, ze v prvom pripade si ma "len" pomylili s niekym z firmy (v tom case som mal vsak 17 rokov...) a v druhom pripade sa posadka vyjadrila, ze to nebolo nic vazne a ze na mna mohlo spadnut maximalne par kvapiek (zo zmocenej vetrovky som vedel vyzmykat vodu, som si mohol pokojne vymysliet a zvelicit, ze...), takze staznost zamietol ako neopodstatnenu. Odvtedy som neodradil od cestovania Hovlajnom snad len dvoch ludi, o ktorych som vedel, ze nim planuju ist.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.