V príspevkoch č. 2683 a 2698,tak akosi obhajuje terajšie dianie v oblasti vytvárania pracovných príležitostí PETE.Tak nech odpovie kedy príde tá sľúbená poriadná investícia k Prešovu,aby som nenusel do práce dochádzať denne dve hodiny a do iného regiónu ! ?

Resp. poznaju, ale na Mont Blanc im nejazdia Agory
Richard
dnes na TA3 v spravodajstve je kratky sot o problemoch s financovanim MHD po decentralizacii financovania. V prispevku sa nedozviete nic nove, ide vsak o to, ze je nakrucany v Presove na Hlavnej a tak tam ukaze 106-ka, 94-ka a kratke zabery su aj na ine vozidla. Inac potom tam chvilku rozprava Slota a sef ZMOSu - z Presova nikto. Ale aspon tych zopar zaberov potesi.