V príspevkoch č. 2683 a 2698,tak akosi obhajuje terajšie dianie v oblasti vytvárania pracovných príležitostí PETE.Tak nech odpovie kedy príde tá sľúbená poriadná investícia k Prešovu,aby som nenusel do práce dochádzať denne dve hodiny a do iného regiónu ! ?

Resp. poznaju, ale na Mont Blanc im nejazdia Agory
Richard
dnes rano o siestej bolo minus 22 stupnov a teda na rannych spojoch sa znova lepili dvere a mali problem s otvaranim. V takych situaciach by som vodicom dal pri nastupe do smeny take male vankusiky s olejom (neviem, ci sa este vyrabaju) ? , aby premastili tesnenie dveri, lebo ak tie mrazy budu este zoapr dni, odpiseme si niekolko mechanizmov na dverach a rozstelujeme aj tie, co sa ako-tak dobre zatvarali. Dnes podvecer sa "pricucli k sebe" aj dvere na 355-ke na Delni. ?