V SOBOTU 22. 3. 2008 SOM SA CHYSTAL IST NA AUTOBUS CISLO 28 NA ZASTAVKE DURCANSKEHO.
OFICIALNE ODCHADZA O 22:14, NO ON UZ PRISIEL O 22:10 A ODISIEL. JA SOM BEZAL ZA NIM - SOFER AUTOBUSU MA URCITE VIDEL - BOL SOM ASI 15 SEKUND OD NEHO, NO SOFER, AKO SOM POVEDAL, SI DRZO DOVOLIL ODIST O 4 MINUTY SKOR.
OFICIALNE ODCHADZA O 22:14, NO ON UZ PRISIEL O 22:10 A ODISIEL. JA SOM BEZAL ZA NIM - SOFER AUTOBUSU MA URCITE VIDEL - BOL SOM ASI 15 SEKUND OD NEHO, NO SOFER, AKO SOM POVEDAL, SI DRZO DOVOLIL ODIST O 4 MINUTY SKOR.
) a nijakú zhodu náterov nájsť nemôžem 

pavuk
JOJ , zase niekto "objavil" Ameriku. Netvrdím že v Nitre nie je čo vylepšovať ale podľa mňa Nitra venuje MHD dosť pozornosti. Jednotný náter vozidiel? Keď dáš na celé vozidlo reklamu, porušíš jednotný náter. Aj Žilina opúšťa poyície jednotných náterov. A má prísť o príjmy za reklamy na svoju ekonomiku? A trolejbusy? To je nevyriešený sen z čias hlbokého socializmu. Takže nekuvikajte a dávajte návrhy a petície na mesto.