Reakcia na: TeBeCe #568:
...Citaro malo búračku vo vlastnej réžií t.j. , na zástavke MHD buchol vodič do svojho kolegu pred ním stojaceho, momentálne je v oprave, do konca prázdnin možno bude premávať...na dovolenke bolo super, len škoda, že už je po nej... ?
Vladimír
Možno nie som ten pravý, ktorý sa k téme vyjadruje, pretože vzhľadom na svoju neskonalú lásku k trolejbusom nemôžem byť objektívny. Preto som presvedčený, že vďaka trolejbusom by aj Nitra chytila taký veľkomestskejší nádych. A už vôbec nehovoriac o kopcovitom teréne, ktorý priam po trolejbusoch volá.
A neexistuje možnosť ako by na trolejbus mohla prispieť EÚ a podobne?